علت من اخبار

 /  استانها

۲۲۲ مرکز خیریه برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند لرستانی دایر شد

خرم‌آباد - علت - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: ۲۴ اداره کمیته امداد در شهرها و مناطق استان و ۱۹۸ مرکز نیکوکاری برای دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم برای دانش‌آموزان نیازمند در نظر گرفته شده است.

۲۲۲ مرکز خیریه برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند لرستانی دایر شد

به گزارش خبرگزاری علت به نقل از ایرنا "جلال شیخ پور" روز یکشنبه با اعلام این خبر به رسانه ها افزود: پویش "شور عاطفه‌ها" باهدف کمک به تامین مایحتاج دانش‌آموزان نیازمند در لرستان آغاز شده است.
وی اظهار داشت: در شرایط کنونی و آموزش های مجازی، یکی از مشکلات اساسی دانش آموزان نیازمند، کمبود وسایل آموزشی ازجمله تبلت و گوشی هوشمند می باشد و رویداد ملی "شور عاطفه‌ها" با اولویت ملزومات آموزش غیرحضوری برگزار شده است.
وی تصریح کرد: پویش شور عاطفه‌ها امسال با شعار "باهم مشق محبت بنویسیم" با همکاری کمیته امداد، صدا و سیما، آموزش‌ و پرورش، بسیج و همچنین مشارکت فعال مراکز نیکوکاری تا ۱۱ مهرماه ادامه دارد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان اضافه کرد: سال گذشته مردم نیکوکار این استان پنج میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در جشن عاطفه‌ها کمک کردند.
شیخ گفت: مردم نیکوکار و خیران می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد #۰۶۶*۸۸۷۷* و یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۹۵ کمک‌های خود را برای تامین ملزومات آموزشی دانش آموزان بی‌بضاعت واریز نمایند.
بیش از ۱۳ هزار دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد لرستان هستند.

اخبار مرتبط

پربازدیدترین

پربحث ترین