آزادسازی ۴/۵ هکتار از اراضی بخش کهریزک

به گزارش پایگاه خبری علت به نقل از  خبرگزاری فارس از شهرری، جبرئیل برادری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری در حاشیه تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز بخش کهریزک در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون اصلاحی قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها، ۴۲ فقره از ساخت و سازهای غیر مجاز در روستای درسون آباد تخریب شد.

وی با بیان اینکه اداره جهاد کشاورزی نظارت بر ساخت و سازهای غیرمجاز را در سال جاری تشدید کرده است، گفت: این ساخت و سازهای غیرمجاز که برای افزایش ارزش افزوده اراضی کشاورزی انجام شده بود عمدتاً به شکل ویلا و فنس‌کشی بود که با حضور عوامل نیروی انتظامی، جهاد کشاورزی، نمایندگان دادستانی و بخشداری تخریب شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری با تأکید بر حفاظت از اراضی کشاورزی بیان کرد: با هرگونه ساخت و سازهای غیرمجاز و دخل و تصرف در اراضی کشاورزی که مانع از تولید محصولات کشاورزی شود به شدت برخورد می‌شود.

برادری با بیان اینکه تیم‌های گشتی جهاد کشاورزی ری به شکل شبانه روزی محدوده‌های این منطقه را رصد و با متخلفان در امر ساخت و ساز غیر مجاز برخورد می‌‌کنند، عنوان کرد: مالکان و کشاورزان قبل از هرگونه اقدامی در زمینه ساخت و ساز در اراضی کشاورزی حتماً با مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مکاتبه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.