افزایش بیش از ۳۰ درصدی بودجه شهرداری‌های استان تهران

به گزارش  پايگاه خبري علت  به نقل از خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، عبدالرضا چراغعلی در نشست خبری با اصحاب رسانه با تبریک ایام دهه فجر به بودجه شهرداری‌های استان تهران اشاره کرد و گفت: در اواسط اسفند به دستور استاندار تهران به شکل متمرکز بودجه شهرداری‌ها ابلاغ می‌شود که شاهد رشد ۳۰ درصدی بودجه شهرداری‌ها هستیم البته این بودجه با اقدامات کارشناسانه و منابع جدیدی که برای شهرداری‌ها تامین می‌شود، افزایش بیشتری خواهد داشت.
وی افزود: در سال ۹۹ حدود ۲۰۶ پروژه عمرانی در روستا‌های استان تهران افتتاح می‌شود که اتفاق جدیدی است و اعتبارات این پروژه‌ها از طریق دهیاری‌ها و استانداری تهران تامین شده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران از رشد ۲.۵ برابری پروژه‌های عمرانی استان تهران خبر داد و گفت: در دهه فجر امسال طرح‌های عمرانی استانداری تهران دو نیم برابر افزایش یافته است و ۲۰۶ طرح در روستا‌های استان تهران نیز بهره برداری می‌شود.
وی افزود: از انجا که استان تهران بیش از این ظرفیت گسترش ندارد برای رفع مشکلاتی از جمله آلودگی هوا، ترافیک و … توجه به بیشتر به روستا‌ها در دستور کار است.
معاون استاندار تهران به پروژه‌های مسکن مهر اشاره کرد و گفت: مسکن مهر پردیس ۱۶ هزار ۱۷۲ واحد و در پرند ۴ هزار ۲۷۱ واحد به ارزش بالغ بر ۳۴۱ میلیارد به بهره برداری رسیده است.
وی افزود: پروژه‌هایی که دارای ایراداتی هستند و ناتمام مانده اند که پس از رفع شدن ایرادات با اولویت به بهره برداری می‌رسند.
محسنی بند پی به مشکل زمین خواری گفت: با گسترش مداخلات خود و ارتباط با سایر دستگاه و سازمان‌ها در جهت تامین سرانه‌های عمومی و تغییر کاربری با ساخت و ساز‌های غیر مجاز مقابله می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.