با حضور معاون استاندار تهران: پروژه های فرهنگی ورزشی شهرداری پیشوا مورد بررسی قرار گرفت

به گزارش  پایگاه خبری علت  به نقل از خبرنگار مهر، عبدالرضا چراغعلی صبح پنج شنبه در سفر به شهرستان پیشوا که با حضور فرماندار پیشوا، مدیر کل دفتر فنی و مدیرکل شهری و شوراهای استانداری و جمعی از مسئولان، ضمن بازدید از ایستگاه راه آهن، اجرای پروژه پل‌های روگذر قلعه سین و محمدآباد را از نزدیک بررسی کرد و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز پروژه ساختمان اداری، ایستگاه آتش‌نشانی و مجموعه فرهنگی ورزشی شهرداری پیشوا مورد بازدید قرار گرفت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران افزود: پروژه ساختمان اداری شهرداری در زیر بنای ۵ هزار مترمربع و در ۵ طبقه در حال احداث است که در حال حاضر فاز یک، ۹۵ درصد و فاز دو، ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی گفت: فاز یک ساختمان اداری شهرداری به مساحت ۳۵۰۰ مترمربع و در ۳ طبقه در ایام الله دهه فجر افتتاح می‌شود و فاز دو نیز شامل پارکینگ و نیم طبقه آخر در نیمه اول سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری می‌رسد.

چراغعلی بیان داشت: با افتتاح فاز یک و با هدف افزایش و تمرکز سطح خدمات به ارباب رجوع، مجموعه‌های اداری شهرداری شامل مدیریت، معاونت‌ها و تمامی واحدهای اداری و فنی به این ساختمان منتقل می‌شوند.

معاون استاندار تهران عنوان داشت: پروژه فرهنگی ورزشی شهرداری پیشوا نیز در زمینی به مساحت ۱۲ هزار مترمربع در حال احداث است و شامل مجموعه‌ای کامل از استخر و سالن حرفه‌ای مسابقات، استخر کودک، جکوزی، سونا، رختکن، کافه، فروشگاه، رستوران، مجموعه اقامتی است.

بر اساس این گزارش معاون استاندار تهران در این سفر از پروژه استادیوم ۵ هزار نفری این شهرستان نیز بازدید کرد که طی آن نقطه نظرات کارشناسی و راهکارهای لازم جهت تسریع در روند اجرایی پروژه ارائه شد.

گفتنی است که کلنگ این ورزشگاه با حضور وزیر ورزش و جوانان در زمینی به مساحت ۷ هکتار به زمین زده شد که تاکنون بیش از ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و فاز اول استادیوم ورزشی پیشوا شامل احداث زمین چمن مصنوعی، پیست دو میدانی، سکوی تماشاچیان، رختکن، سرویس بهداشتی، برج نوری و ساختمان اداری بوده و این پروژه در حال حاضر در مرحله نصب چمن مصنوعی و احداث سکوی تماشاچیان است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.