بخشدار کهریزک خبر داد؛ افتتاح پنج پروژه عمرانی با ارزش ۲۰۰ میلیارد تومان در باقرشهر

به گزارش پایگاه خبری علت امین بابایی بخشدار کهریزک در گفت‌وگو با خبرنگار  شبکه خبری تهران نیوز، اظهار داشت: شهر باقرشهر با ظرفیت ۵۰۰ هکتار با اراضی مستقر نیازمند یک مدیریت جامع و کاملی است که بتواند سطح تراکم جمعیتی را با استانداردهای روز شهری هم‌سو و همراه کند.

وی افزود: تدبیر لازم و نیک‌اندیشی مجموعه شورای اسلامی شهر شهرستان باقرشهرو همراهی اعضار این شورا با شهرداری باقرشهر باعث شده است تا در راستای مدیریت شهری با ابتکارات نو و نوآوری‌ها روبه‌رو شویم تا اقدامات مؤثری را انجام دهد که بخش عمده‌ای از آن پروژه‌هایی است که در محله ارغوان اجرا می‌شود. در این محله تمامی اصول شهرسازی و استانداردهای لازم برای شهروندان رعایت شده است.

بخشدار کهریزک به افتتاح پروژه‌های عمرانی با ارزش بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان در ایام‌الله دهه فجر خبر داد و خاطرنشان کرد: حدود ۶ پروژه توسط شهرداری باقرشهر در دست ساخت است که تا پایان سال پنج پروژه به بهره‌برداری می‌رسد.

بابایی با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی در باقرشهر نشان‌دهنده پویایی و فعالیت زیرساختی در این شهرستان است، گفت: با وجود اینکه در فصل سرما قرار داریم، کارگاه‌های تولیدی فعال هستند و دلیل آن هم این است که زیرساخت‌های ابنیه‌ای متناسب با استانداردهای روز ایجاد شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.