جانشین سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) باقر شهر: طرح پایش سلامت با ۴ تیم در سطح باقرشهر اجرا شد

به گزارش پايگاه خبري علت به نقل از  خبرنگار مهر، سرگرد حسن حیدری عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران در تشریح اجرای طرح پایش سلامت در سطح باقرشهر اظهار داشت: در راستای کنترل و مدیریت بیماری کرونا و پس از ابلاغ طرح پایش سلامت که به نام سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی مزین شده است، سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) در سطح حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت اقدام به برگزاری جلسات توجیهی در سطح حوزه‌های بسیج و مراکز بهداشت کرد.

وی افزود: در این طرح تمامی نیروهای همیشه در صحنه بسیجی خواهر و برادر، در قالب ۴ تیم رصد، مراقبتی، نظارتی و حمایتی سازماندهی و برای خدمت به همشهریان باقر شهری در این طرح همدلی بکارگیری شدند.

جانشین ناحیه حضرت روح الله (ره) تصریح کرد: در تیم رصد بسیجیان جهادی که نشان دادند همیشه در صف اول هستند با اتفاق کارمندان پرتلاش مراکز بهداشت به درب منازل مراجعه و نسبت به شناسایی افراد مبتلا به ویروس کرونا اقدام و غربالگری صورت می‌گیرد و بعد از شناسایی افراد مبتلا به کرونا نوبت به تیم حمایتی است که از افراد نیازمند درگیر به این ویروس منحوس حمایت مادی نماید.

حیدری در ادامه گفت: توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی کمک مومنانه، غذای گرم، آب میوه و دیگر کمک‌های اهدایی در بین نیازمندان توسط تیم‌های حمایتی با مساعدت خیرین انجام شده است و تیم‌های نظارتی هم از واحدهای صنفی توسط بسیجیان آموزش دیده و کارمندان خانه‌های بهداشت نظارت و تذکرات لازم داده می‌شود و این مأموریت تا ریشه کن شدن این ویروس منحوس ادامه دارد.

جانشین ناحیه حضرت روح الله (ره) باقر شهر بیان داشت: در پایان از بسیجیان همیشه در صحنه، کارمندان شبکه بهداشت و درمان، فرماندار و بخشداران و شهرداران که ما را در اجرای این طرح یاری نمودند تقدیر وتشکر می‌کنم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.