روزهای پر التهاب پایانی سال در شورای شهر اسلامشهر/ بالاخره «طلا» رفتنی شد

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی علت  به نقل از  خبرگزاری فارس اسلامشهر، در پی استعفای غیرمنتظره حسین طلا شهردار اسلامشهر از مسؤولیت خود، اعضای شورای اسلامی شهر اسلامشهر، بعد از چندین جلسه با ۵ رأی از ۹رأی اعضای شورای شهر، استعفای شهردار را پذیرفتند.

موضوع استعفای شهردار اسلامشهر که از عصر روز دوشنبه هفته جاری با اعلام غیررسمی شهردار به رئیس شورای شهر و انتشار در شبکه‌های اجتماعی نُقل محافل در منطقه شد، پس از برگزاری ۵ جلسه هیأت رئیسه و۳ جلسه غیرعلنی شورا، در نهایت در جلسه غیرعلنی بدون حضور شهردار، با شرکت اعضای شورای شهر و نماینده فرمانداری برگزار و با پنج رأی اعضای شورای شهر استعفای حسین طلا پذیرفته شد.

حسین طلا شهردار اسلامشهر بعد از ۳۷ ماه خدمت در شهرداری کلانشهر اسلامشهر، عصر آخرین دوشنبه سال ۹۹ طی یک نامه غیررسمی استعفای خود را به رئیس شورای شهر اعلام و اسلامشهر را ترک کرد.

اعضای شورای اسلامی شهر اسلامشهر با توجه به رضایت‌مندی از عملکرد شهردار خود و وجود پروژه‌های مختلف از جمله مترو،کمربندی شمالی و کنارگذر ۲۴ متری و نیز تصویب بودجه ۱۷۰۰ میلیارد تومانی سال ۱۴۰۰ و شرایط حاکم بر جامعه و مجموعه‌های مدیریت شهری از پذیرش استعفای شهردار خودداری کرده و خواستار ادامه همکاری طلا با این مجموعه بودند.

با توجه به تشکیل چندین جلسه رسمی و غیررسمی و عدم حضور طلا در جلسات شورا و عدم استماع سخنان شهردار، پس از چهار روز پرالتهاب پایانی سال اعضای شورای شهر، با ۵ رأی استعفای طلا را پذیرفته و با اکثریت آرا اعضای شورا محسن حمیدی معاونت خدمات شهری و امور مناطق شهرداری را با حفظ سمت به عنوان سرپرست شهرداری اسلامشهر انتخاب کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس، حسین طلا شهردار جهادی و انقلابی شهر اسلامشهر بعد از ۳۷ ماه تصدی مسؤولیت شهرداری اسلامشهر که باعث ایجاد تحولات عظیمی در این شهر شده و ‌به‌رغم مشکلات اقتصادی حاکم بر جامعه و کاهش درآمدهای شهرداری‌ها، پروژه‌های عمرانی متعددی را آغاز و در حال اجرا داشت، به بهانه شرکت در انتخابات ۱۴۰۰ شورای شهر تهران از ادامه همکاری با شهرداری استعفا داده و این شهر را ترک کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.