رییس مجمع نیروهای انقلاب شهرری: اصحاب رسانه در وحدت آفرینی میان نیروهای انقلابی ری موثر باشند

به گزارش  پایگاه خبری علت به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن عامری شامگاه دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: شناخت پیشکسوتان عرصه انقلاب و جهاد در شهرستان ری اهمیت زیادی دارد و امروز بخش عمده ای از بدنه انقلاب امروز در شهرری دیده نمی‌شود و ما قصد داریم کسانی که در انقلاب و دفاع از حرم تلاش کردند شناسایی کنیم.

عامری افزود: بعضی از بدنه نیروهای خوب و انقلابی جوانانی هستند که دیده نشدند و عمده بار سنگین این جریان بر دوش جوانان بوده و اگر امروز قرار است انقلاب با توسعه همراه باشد راهی جز اینکه بار بر دوش جوانان کارآمد و سازنده و انقلابی باشد نداریم.

وی افزود: مهم‌ترین وظیفه پس از شناسایی نیروهای انقلابی و جوانان انسجام بین نیروها است، مجموع نیروهای انقلابی ری کوه عظیمی از کسانی هستند که در شهرستان فعال می‌باشند، نیروهایی داریم که متخصص و فعال هستند و دارای جریانات اثر گذار هستند و باید شناسایی شوند.

عامری با اشاره به تأثیرگذار بودن اصناف گفت: بخش عمده ای از جریان انقلاب با نیروی عظیم بازاریان به وقوع پیوست.

وی رئیس مجمع نیروهای انقلاب شهرری با بیان اینکه ری شهرستانی قهرمان پرور کشور است افزود: اگر ورزشکاران در عرصه کارگزاران ورزشی ورود پیدا کنند ما خواهیم توانست افتخارات زیادی را کسب کنیم.

عامری عنوان داشت: یکی از بخش‌هایی که می‌تواند انسجام و وحدت را میان اعضای نیروهای انقلابی ری برقرار کند اصحاب رسانه است و نقایص را از رسانه‌ها پذیرا هستیم و می‌توانند در مطالبه گری کمک کنند و مطالبات مردم را بیان نمایند و در وحدت آفرینی نیروهای انقلابی ری مؤثر باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.