سامانه درجه بندی شهرداریها راه اندازی شد/ پیگیری موضوعات مرتبط با درجه بندی صرفا از طریق سامانه انجام می شود

پایگاه خبری علت :مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: به منظور بهره‌گیری از فناوریهای نوین ارتباطی و ارائه خدمات مطلوب به شهردارهای کشور با همکاری دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان، «سامانه درجه بندی شهرداری‌ها» طراحی و بارگذاری شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، رضا مهدی زاده با بیان این خبر اظهارکرد: با راه‌اندازی این سامانه، شهرداریهای سراسر کشور می‌توانند از طریق بارگذاری اطلاعات و مستندات موردنیاز در آن، از آخرین وضعیت درجه شهرداری خود آگاه شوند.

وی همچنین گفت: از این پس صرفاً به مکاتباتی در موضوع  درجه بندی شهرداریها ترتیب اثر داده خواهد شد که ثبت اطلاعات و بارگذاری قبلاً از طریق سامانه مذکور اقدام شده و کد رهگیری دریافت نموده‌اند.

وی اضافه کرد: امکان ثبت اطلاعات توسط شهرداریها، بررسی مدارک توسط استانداری، تأیید، عدم تأیید، امکان ویرایش، ارائه کد رهگیری برای پیگیری تقاضا و امکان اخذ گزارش‌های مدیریتی از مهمترین قابلیت‌های این سامانه می‌باشد.

مهدی زاده تصریح کرد: شفافیت در فرایندهای بررسی و اعلام نتیجه، اطلاع شهرداری و استانداری از وضعیت امتیازات حاصله و تعیین درجه شهرداری، کاهش قابل توجه مراجعه حضوری شهرداران و نمایندگان شهرداری برای پیگیری امور با توجه به شیوع بیماری کرونا، حفظ سلامت اداری کارکنان با توجه به عدم مراجعه شهرداران و ایجاد رضایتمندی در شهرداری‌ها و بهبود خدمت‌رسانی دولت به شهرداری‌ها از مهمترین نتایج و دستاوردهای راه اندازی سامانه درجه بندی شهرداریها می باشد.

وی افزود: سامانه درجه بندی شهرداریها در صفحه نخست تارنمای سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به نشانی https://imo.org.ir در دسترس خواهد بود.
 
 
راهنمای استفاده از سامانه درجه بندی شهرداریها در فایل پیوست این خبر قابل بهره‌برداری می باشد.
 
 
 

 فایل پیوست (1)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.