ضوابط ساختاری سازمان‎های همیاری شهرداری‏‌های استان‌ها ابلاغ شد

به گزارش پایگاه خبری علت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عباس کرکه آبادی گفت: این ضوابط در اجرای اساسنامه جدید سازمان‏های همیاری‏ شهرداری‏های استان‏ها که تأیید و ابلاغ ساختار سازمانی این گونه سازمان‏ها را در زمره وظایف سازمان شهرداری‏ها و دهیاری‏های کشور قلمداد نموده، ابلاغ شد.
وی با بیان اینکه سازمان‏های همیاری نقش مهمی در پیشبرد اهداف شهرداری‏ها و پشتیبانی مالی و فنی آن‌ها دارند، اظهار کرد: این سازمان‌ها تا پیش از این، فاقد ساختار مصوب و مورد تأیید وزارت کشور و سازمان شهرداری‏ها و دهیاری‏های کشور بودند.
کرکه آبادی اضافه کرد: بنابراین ابتدا پیش نویسی در دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان تهیه و سپس نظرخواهی و در نهایت «ضوابط ساختاری سازمان‎های همیاری شهرداری‏های ‏استان‏ها» تهیه و ابلاغ شد.
وی با اشاره به اینکه سطح سازمان‌های همیاری بر اساس این ضوابط تعیین می‌شود، خاطر نشان کرد: هر سازمان‏ بر اساس ضوابط ساختاری و سطح خود باید ساختار سازمانی مربوطه را تدوین و برای طی تشریفات اداری به دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری‎ها و دهیاری‎های کشور ارسال کند تا پس از تصویب ابلاغ شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.