فرماندار شهرستان ری: مذاکراتی برای ساخت بیمارستان تخصصی چشم‌پزشکی در شهرری انجام شده است

به گزارش پایپاه خبری علت به نقل از  شبکه خبری تهران نیوز، حسین توکلی کجانی، فرماندار شهرستان ری پیش از ظهر امروز در حاشیه افتتاح کیلینیک چشم‌پزشکی نور شهرستان ری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دو مجموعه بیمارستانی در شهر ری وجود دارد که یکی مجموعه بیمارستانی ۳۲۰ تحت‌خوابی فیروزآبادی است که د حال حاضر حدود ۹۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تلاش خواهیم کرد که در آینده نزدیک این بیمارستان به‌طور کامل افتتاح شود. در کنار بیمارستان فیروزآبادی، یک بیمارستانی ۳۲۹ تخت‌خوابی هفتم تیر وجود دارد که بخش‌های جدیدی آن هم در حال احداث است.

وی افزود: در کنار این دو بیمارستان، خانه‌های بهداشت و مراکز جامع شهری و روستایی از نظر زیرساخت ارتقا و توسعه پیدا کرده‌اند.

فرماندار شهرستان ری با اشاره به تقویت بخش خصوصی در حوزه بهداشت و درمامن گفت: اینکه ما بتوانیم بخش خوصوصی را در کنار بخش دولتی فعال کنیم تا در شهرستان ری سرمایه‌گذاری کنند، یکی از اولویت‌های ما محسوب می‌شود؛ زیرا این اقدام م آرامش مردم را افزایش خواهد داد و هم میزان تردد را به پایتخت کاهش به‌طور چشم‌گیری کاهش می‌دهد.

توکلی با بیان اینکه شعبه اصلی و نخستین مجموعه کلینیک چشم‌پزشکی نور تهران واقع شده است، یادآور شد: با مسئولان کیلینیک صحبت‌هایی صورت گرفت تا در شهرستان ری هم شعبه دوم کیلینیک چشم‌پزشکی نور افتتاح شود تا این شهرستان از یک مجموعه چشم‌پزشکی تخصصی بهره‌مند باشد.

او بیان کرد: در کنار بخش دولتی، قطعاً بخش خصوصی هم می‌تواند ب ارتقای سرانه‌های بهداشتی و درمانی شهرستان ری کمک فراوانی داشته باشد؛ لذا با افتتاح کیلینیک چشم‌پزشکی نور در شهرستان ری، نیاز مردم شهرستان، روستاها و شهرهای اطراف برای انجام امور درمانی مرتبط با بیماری‌های چشمی به پایتخت کاسته خواهد شد و مردم کمتر به مرکز تهران مراجعه می‌کنند و تمام امکانات کیلینیک چشم‌پزشکی نور تهران در شعبه شهرستان ری هم مستقر شده است.

فرماندار شهرستان ری از مذاکرات صورت‌گرفته برای ساخت یک بیمارستان تخصصی چشم‌پزشکی در شهرستان ری خبر داد و گفت: اگر زمین مناسب در اختیار قرار بگیرد قطعاً این بیمارستان ساخته خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.