معاون استاندار تهران خبر داد؛ افزایش گشت های ویژه برای کنترل ساخت و ساز های غیر مجاز در ایام نوروز

به گزارش پایگاه خبری علت به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، عبدالرضا چراغعلی با اشاره به لزوم مقابله با یاخت وسازهای غیرمجاز اظهار داشت: برای جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز در ایام نوروز و به منظور بررسی و اهتمام بیشتر برای جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو تلاش خواهیم کرد تا با افزایش نظارت ها، جلوی ساخت و ساز غیرمجاز گرفته شود.

وی افزود: هرگونه تخطی از قوانین و مقررات، به فرمانداری های تابع استان اعلام می شود و بر این اساس تعداد تیم های کشیک پلیس ساختمان و گشت در سطح شهر و اراضی تحت مدیریت به صورت شبانه روزی جهت تسریع در شناسایی هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز افزایش پیدا می کند و گزارشات تخلفات بر حسب ارتباط به دبیرخانه کمیسون ماده ۹۹ و ۱۰۰ قانون شهرداری اعلام می شود .

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران عنوان کرد: فرمانداری ها نسبت به نصب بنر و اطلاع رسانی عمومی به شهروندان و مالکین و همچنین اعلام تبعات سوء ساخت و ساز غیر مجاز، قطع اشجار و تخریب اراضی اهتمام کنند.

چراغعلی خاطرنشان کرد: تصمیم گرفته شده تا با عوامل خاطی و متخلفین در امر ساخت و ساز غیر مجاز شدیدا برخورد شود و تاکید شده که از فعالیت مشاورین املاک غیر مجاز در سطح شهرستان جلوگیری شود.

وی افزود: فرمانداری ها مکلفند هماهنگی و ارتباط لازم را با دادستانی شهرستان در ایام نوروز داشته باشند و همچنین نسخه ای از برنامه کشیک و مسئولین مربوطه در ایام مذکور و گزارشات روزانه خود را به این معاونت ارسال کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.