چراغعلی: افزایش بودجه شهرداری ها/ ۲۰۶ پروژه در روستاهای استان تهران افتتاح می شود

به گزارش پایگاه خبری علت به نقل از  خبرنگار ایلنا، عبدالرضا چراغعلی در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: در سال ۹۹ حدود ۲۰۶ پروژه عمرانی در روستاهای استان تهران افتتاح می شود که این امر به نوبه خود یک اتفاق جدید است و اعتبارات این پروژه ها از طریق دهیاری ها و استانداری تهران تامین شده است.

وی با اشاره به پروژه های مسکن مهر ادامه داد: مسکن مهر پردیس ۱۶۱۷۲ واحد و در پرند ۴۲۷۱ واحد به ارزش بالغ بر ۳۴۱ میلیارد به بهره برداری رسیده است؛ پروژه هایی که دارای ایراداتی هستند و ناتمام مانده اند که پس از رفع شدن ایرادات با اولویت به افتتاح می رسند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به بودجه شهرداری ها خاطرنشان‌ کرد: در اواسط اسفند به دستور استاندار تهران به شکل متمرکز بودجه شهرداری ها ابلاغ می شود که شاهد رشد ۳۰ درصدی بودجه شهرداری ها هستیم البته این بودجه با اقدامات کارشناسانه و منابع جدیدی که برای شهرداری ها تامین می شود، افزایش بیشتری خواهد داشت.

چراغعلی عنوان کرد: در دهه فجر امسال پروژه های عمرانی استانداری تهران ۲/۵ برابر افزایش یافته است و از انجا که استان تهران بیش از این ظرفیت گسترش ندارد جهت رفع مشکلاتی از جمله آلودگی هوا، ترافیک و غیره توجه به بیشتر به روستاها در دستور کار است.

وی در ادامه با اشاره به مشکل زمین خواری گفت: با گسترش مداخلات خود و ارتباط با سایر دستگاه و سازمان ها در جهت تامین سرانه های عمومی و تغییر کاربری با ساخت و سازهای غیر مجاز مقابله می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.