۱۲۰۰ بسته کمک مؤمنانه توسط سپاه حضرت روح الله(ره) توزیع می‌شود

 پایگاه خبری علت :فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح الله(ره) باقرشهر از آغاز رزمایش کمک مؤمنانه با توزیع بیش از  ۱۲۰۰ بسته مواد غذایی در بخش‌های کهریزک، قلعه‌نو و فشافویه شهرستان ری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری  علت به نقل از  خبرگزاری تسنیم از ری، سرهنگ خداداد کاشفی ظهر امروز در آیین توزیع بسته‌های کمک مومنانه اظهار کرد: فعالیت بسیجیان ناحیه حضرت روح الله (ره) از روزهای نخست شیوع کرونا در زمینه‌ تولید ماسک، ضدعفونی کردن معابر، تهیه بسته‌های کمک‌ معیشتی برای کمک به خانواده‌های  آسیب دیده از شیوع کرونا در قالب گروه‌های جهادی در سطح شهرها و روستاهای بخش‌های کهریزک، قلعه نو و فشافویه آغاز شد.

وی افزود: بر اساس توصیه رهبر معظم انقلاب برای کمک به خانواده‌های بی‌بضاعت، کم بضاعت و آسیب دیدگان از شیوع کرونا بسیج و سپاه به صورت جدی به بحث کمک مؤمنانه پرداخت و پس از فرمان فرماندهی معظم کل قوا این اقدامات به صورت سازماندهی شده و منسجم‌تر اجرا شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح الله(ره) باقرشهر افزود: در این راستا در فاز اول سه مرحله رزمایش کمک مؤمنانه در نیمه شعبان، ماه رمضان و عید فطر انجام شد و فاز دوم نیز در ایام عید سعید غدیر بود و با تاکیدات مجدد مقام معظم رهبری فاز سوم را همزمان با هفته وحدت با توزیع 1200 بسته حمایتی آغاز کردیم. 

کاشفی در پایان خاطرنشان کرد: این بسته‌ها شامل چندین قلم مواد غذایی و مواد بهداشتی است که توسط گروه‌های جهادی، بسیجیان پایگاه‌های مقاومت، خیران و نیکوکاران و بخشداری‌ها تأمین شده و در بین خانواده‌های نیازمند که از قبل شناسایی شده بودند توزیع شد. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.