به گزارش علت جبهه ایران اسلامی در حمایت ازآیت الله ابراهیم رییسی بیانیه‌ای منتشر کرد :

مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب بر این مهم تاکید داشته اند که در پیچ‌های تاریخی نظیر پیروزی انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و حتی در این برهه مبارزه با کرونا، مردم همواره در خط مقدم حضور داشته و با داشتن وحدت و یکپارچگی بار‌ها دیِن خود را به انقلاب و جامعه اسلامی ادا کرده اند و پای نظام و انقلاب همواره ایستاده اند و این حضور مردم در میدان نباید باعث این فکر غلط شود که در کشور مشکلی وجود ندارد لذا مدیران نظام جمهوری اسلامی نیز باید همپای ملت، همواره به دنبال رفع مشکلات و دغدغه‌های مردم باشند و لحظه ای دست از کار نکشیده و خدمتگذار مردم باشند.

رئیس جمهور در نظام جمهوری اسلامی ایران دارای بیشترین و بالاترین اختیار و مقام اجرایی بوده و اگر این مهم مدیریت نشود و ناکارآمدی در آن حاکم باشد موجبات تضعیف نظام و انقلاب را در میان آحاد جامعه فراهم می آورد.

در هشت سال گذشته این مسئولیت خطیر در اختیار تفکری بود که به توانمندی‌های داخلی اعتقادی نداشت و به تبع آن زندگی و معیشت مردم را با این رویه به گروگان گرفت تا مکنونات قلبی خود را که باور به بیگانه می‌باشد به مردم القاء نماید. تفکری که با بعدم اعتقاد عملی به میدان و ارجح دانستن سیاستِ توام با ضعف مدیریت حاصلی جز نارضایتی مردم از نظام را به دنبال نداشت. واین ضایعه ترمیم نخواهد شد مگر با کار مضاعف و حضور مدیران توانمند انقلابی.

جبهه ایران اسلامی (حامیان انقلاب اسلامی) پس از واکاوی نظرسنجی‌ها و بررسی‌های بعمل آمده به این نتیجه و باور رسید که در میان نامزد‌های جریان انقلاب، که اکثراً صاحب صلاحیت اداره کشور می‌باشند، وحدت آفرین و مناسب‌ترین فرد برای برون رفت از وضعیت کنونی کشور که میتواند با سکان داری عقلانی، کشتی خدمت به مردم را به ساحل برساند و می‌تواند بار دیگر اعتماد مردم را که در دو دوره قبلی ریاست جمهوری خدشه دار و آسیب دیده را ترمیم نماید، شخصی نیست جز مدیر اصلح، توانمند، پاکدست، انقلابی، کارآمد، معتقد و ملتزم به شعار‌های انقلاب اسلامی، آیت­الله رئیسی؛ لذا این جبهه حمایت قاطع خود را از حضور آیت­الله رئیسی در کارزار انتخابات ریاست جمهوری اعلام نموده و تمام امکانات مادی و معنوی خود را در جهت پیروزی ایشان که پیروزی جبهه انقلاب اسلامی است بسیج می­نماید.

دبیرکل جبهه ایران اسلامی

محمدحسین عظیمی

امید است پیروزی ایشان موجبات سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی، ارتقاء مشارکت، دلگرمی مردم و همچنین خشنودی ارواح طیبه شهدا را فراهم نماید

مطلب پیشنهادی

دهن کجی به خانواده شهدا، چرا هنوز مدیر عامل جدید نفت سپاهان تغییر نکرده است؟

دهن کجی به خانواده شهدا، چرا هنوز مدیر عامل جدید نفت سپاهان تغییر نکرده است؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *