به گزارش پایگاه خبری علت به نقل از  خبرگزاری فارس از ری، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در بازدید از محدوده سرزمینی ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح الله(ره)، با حضور در منزل دو تن از شهیدان دفاع مقدس با خانواده شهید اینانلو و شهید کرمانی دیدار کرد.

حسن‌زاده در این دیدار با بیان اینکه شهدا جان خود را برای احیای ارزشهای اسلامی فدا کرده اند، اظهار داشت: عزت و عظمت امروز اسلام و انقلاب به برکت خون شهدا به دست آمده است لذا بر همه ما واجب است قدردان خون پاک شهدا و خانواده آنها باشیم.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در ادامه با حضور در حسینیه حضرت ابوالفضل(ع) حسن آباد در جمع بسیجیان به سخنرانی پرداخت و اظهار کرد: جنگ تحمیلی هشت ‌ساله مبنای دفاع مقدس ما بود.

حسن‌زاده با تبیین گام دوم انقلاب گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که در آغاز دهه پنجم از حیات طیبه انقلاب و با درایت حکیمانه مقام معظم رهبری صادر شد، باید سرلوحه کار ما در همه امور باشد.

وی با اشاره به دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی تصریح کرد: انقلاب اسلامی روز به روز در حال پیشرفت است و امروز کشور ما دارای اقتدار است که این اقتدار و آرامش را، مدیون خون شهدا هستیم.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران با اشاره به مقاومت و پیروزی های پی در پی مردم مظلوم یمن گفت: عربستان سعودی توان ایستادگی در برابر مردم مقاوم یمن را ندارد و این ایستادگی پیروزی بزرگی برای ملت یمن رقم می زند.

تجلیل از مقام خیر مدرسه ساز حاج محمود زند کریم خانی، بازدید از کاروان بزرگ ایثار و مقاومت با شعار اقتدار و افتتاح یک پایگاه مقاومت بسیج از دیگر برنامه های سردار حسن‌زاده در بخش فشافویه بود.