به گزارش  پایگاه خبری علت به نقل از خبرنگار مهر، احمد اسماعیلی‌راد عصر شنبه در همایش موکب‌داران استان تهران که با حضور انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران در تالار شیخ صدوق حرم مطهر عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار شد طی سخنانی اظهرا داشت: شهرستان ری در کنار ستاد اربعین استان تهران همه آنچه را که در توان داشته انجام داده تا به عزاداران حسینی(ع) خدمت‌رسانی کند و برای اخرت نیز توشه راهی را فراهم نماید.

اسماعیلی راد گفت: شهرری علاوه بر اینکه در کنار ستاد است خودش میزبان ۲ میلیون نفر از جاماندگان اربعین است که در حوزه ری به زیارت حضرت عبدالعظیم حسنی و امام زادگان واجب التکریم هستند.

وی بیان داشت: هماهنگی هایی که در کمیته های ۸ گانه صورت گرفته این گونه است که آمادگی داریم که میزبان خوبی برای جاماندگان اربعین باشیم و از همه کسانی که در این حوزه فعالیت می کنند خواهش کردیم که کمک کنند که به بهترین نحو این راهپیمایی عظیم انجام شود.

فرماندار ری گفت: استان تهران این توفیق را دارد که بیشترین سهم میزبانی از زائران و جاماندگان اربعین حسینی را داشته باشد و همه مسئولین در این راستا آمادگی دارند که راهپیمایی به نحو مطلوب صورت بگیرد.