به گزارش پایگاه خبری علت به نقل از  خبرنگار مهر، حسین توکلی کجانی ظهر شنبه در جلسه هم اندیشی مدیران شورایاری‌های محلات شهرری که با حضور حسن خلیل آبادی رئیس شورای شهرستان ری، افشار شهردار منطقه ۲۰، سید ناصر موسوی معاون عمرانی فرماندار و رؤسای ادارات خدمات رسان آب، برق، گاز و مخابرات برگزار شد اظهار داشت: انتخابات مهمی در پیش است و شورایاری‌ها با ارتباط مؤثر با مردم، می‌توانند تأثیر بسیار بالایی بر مشارکت مردم در انتخابات داشته باشند.

توکلی کجانی افزود: شورایاری یک کار داوطلبانه و مشارکتی است و به دلیل گستردگی شهر تهران، شورایاری‌ها می‌توانند پل ارتباطی بین مردم و شهرداری‌های نواحی می‌باشد.

وی گفت: اگر هدف خدمت به مردم باشد نباید از مطالبات شورایاری‌ها ناراحت شویم و فقط باید با وحدت، همدلی و هماهنگی به پیشبرد اهداف فکر کنیم.

فرماندار ویژه ری با بیان اینکه شرایط کشور شرایط حساسی است بیان داشت: مردم مطالبه دارند و به دلیل تحریم‌های ظالمانه و اتفاقات اخیر، مردم نگاهشان این است که مطالباتشان پیگیری شود.

معاون استاندار تهران تهران تاکید کرد کسی قرار نیست مسائل شهرری را حل کند و ما خودمان باید مشکلات را حل نمائیم لذا با تمام توان باید در میدان حاضر باشیم تا مشکلات حل شوند.

بر اساس این گزارش این جلسه با هدف رفع مسائل و مشکلات محلات با شهرداری و دستگاه‌های خدمات رسان و بررسی راهکارهای افزایش زمینه مشارکت مردم در انتخابات برگزار شد.