علت من اخبار

 /  آموزش

تداوم آموزش مجازی از مهر ماه در دانشگاه آزاد

تهران- علت- سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تداوم آموزش مجازی تصمیمی است که تا کنون برای بازگشایی دانشگاه در مهر ماه گرفته شده است، دانشگاه در این خصوص تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کروناست.

تداوم آموزش مجازی از مهر ماه در دانشگاه آزاد

احمد حیدری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش ایرنا در این زمینه افزود: دانشگاه آزاد آمادگی بازگشایی مدارس به صورت حضوری و مجازی را دارد، تصمیم گیرنده در این خصوص ستاد ملی مقابله با کرونا است.
وی ادامه داد: تصمیمات ستاد مقابله با کرونا برای بازگشایی دانشگاه در دستور کار قرار می گیرد؛ چرا که دانشگاه در این زمینه تصمیم گیرنده نیست.
به گزارش ایرنا، مراکز آموزشی دانشگاه ها پس از شیوع ویروس کرونا از اسفند ماه سال ۹۸ تا کنون تعطیل شده اند و آموزش‌ها از این زمان به صورت مجازی دنبال شده است.
واکسیناسیون اعضای هیات علمی در حال انجام است
سخنگوی دانشگاه آزاد همچنین درباره واکسیناسیون دانشجویان اظهار داشت: دانشگاه آزاد ۳۰۰ مرکز برای واکسیناسیون آماده کرده و واکسیناسیون هیات علمی درحال انجام است.
وی ادامه داد: در حال حاضر منتظر واکسن هستیم تا واکسیناسیون دانشجویان هم آغاز شود، وزارت بهداشت در جریان مطالبه ما برای واکسیناسیون دانشجویان هست و این وزارتخانه همکاری خوبی هم با دانشگاه داشته است.
سخنگوی دانشگاه آزاد یادآورشد: هر زمان وزارت بهداشت اعلام کند، واکسیناسیون دانشجویان آغاز می‌شود.
حیدری خاطرنشان کرد: شیب تهیه واکسن در کشور رو به بهبود است و امید است به زودی واکسیناسیون دانشجویان هم آغاز شود. نیروهای دانشگاه در این مراکز توانایی واکسیناسیون کارکنان و اعضای هیات علمی، دانشجویان و بخشی هم ظرفیت مردمی را دارند.
به گزارش ایرنا، واکسیناسیون جامعه دانشگاهی با اولویت دانشجویان و استادان دانشگاه آزاد از هفتم مرداد ماه آغاز شد.
محمد مهدی طهرانچی رییس دانشگاه آزاد گفت: با هماهنگی صورت گرفته در هر استان مقرر شد بین پنج تا ۱۵ ایستگاه واکسیناسیون با اولویت استادان، ‌کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد دایر شود و خدمات ارائه دهد؛ چرا که افزایش سرعت واکسیناسیون برای کشور مسئله ای بسیار مهم است.
وی یاد آور شد: مقرر شده تا ۱۵ آبان واکسیناسیون کل مجموعه یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفری دانشگاه آزاد تمام شود. این بنای اولیه است، اما اگر در بحث تهیه واکسن کمک شود، ما هم سرعت کار را افزایش می دهیم.

اخبار مرتبط

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

پربازدیدترین

پربحث ترین